معرفی عطرهای رویایی سال ۲۰۱۶احتمالا بد نباشد اکنون که فصل چهره اش تغییر کرده و برگ های پاییزی، رنگ های بی مثل را نمایان کرده اند شما نیز تغییری در رایحه ای که استفاده می بکنید بزنید و عطر خود را عوض بکنید …


خرید عطر

مارک جاکوبز (Marc jacobs) در سال ۱۹۶۳در نیویورک ایالات متحده آمریکا به جهان آمد. زمانی که هفت سال بیشتر نداشت پدرش را که کارگزار آژانس مورین بود از دست داد. مادرش هم زنی بیمار بود و از نظر روحی نمی توانست از فرزندش مراقبت نماید .

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

مارک زمانی که هنوز یک نوجوان بود به خانه پدربزرگش رفت تحصیلاتش را در دبیرستان هنر ادامه داد. در همان زمان جایزه حلقه طلای الیس (perry Ellis) و جایزه سال بهتریـن دانش آموز طراح را از آن خود کرد.او بعد از ادامه تحصیلاتش در دانشکده هنر در سال ۱۹۸۶ موفق به تاسیس برند شد با گرفتن جایزه انجمن مد آمریکا در سال ۱۹۹۱ و تمالک کردن نام با کیفیت ترین طراحی لوازم جانبی در سالهای ۹۸و ۹۹و ۲۰۰۳و ۲۰۰۵ نبوغ را به اثبات رساند.

مارک در رشته ی طراحی دیزاین تحصیل کرد شغلش طراحی مد شد. او سا ل های بسیاری طراح خانه ی مد لوییس ویتون (Louis vitton) بود از اولین طراحان مدی بود که مبحث زیبا یی در پوشش خیابانی را بیان کرد. طراح مدی که با به کار بردن طرح های هنری در لبـاس متعلقات مربوط به استایل افراد، طرح های قشنگ ی طبیعی ایجاد می نماید اجناسی مخصوص برای موقعیت های ویِژگزینشه به بازار مد جهان ارائه می نماید .

ترکیب بسیاری از مواد: پارچه، رنگ، الگو استایل با اجناس ویژه و ویِژگزینشه را در ها متعلقات آن به کار می برد که جهت موقعیتهای خاصی ساخـته شده اند. اما آنچه نظر ما را به این برند جلب کرده نه فقط برند لباس مردانه یا دخمل انه ی جاکوبز نیست بلکه یکی از اکسسوار های زیبا یی، لطیف زنانه این برند است یعنی عطر های بی مثل با شیشه های رؤیایی آن….

رایحه هایی با عطر گل میوه، سبک خودنما، با روحیه ای بی حد حصر. انعکاسی از ترکیب ظرافت قشنگ یی برای حس زنانگی که می بایست به آپشن هر اتومبیل ی یا به محتویات هر کیف دخمل انه ای اضافه شوند. مارک با تولید عطر خارق العاده BANG در سال ۲۰۱۰ وارد جهان ی عطر و ادکلن شد.

عطر خال دار

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

عطری رویائی با طرحی دلپذیر به رنگ سرخ رنگ احساس ات ظریف زنانه

با خال هایی که زنده بودن رنگ شیشه عطر را بیش از پیش نمایان می کنند

و در کل سطح بطری دوباره تکرار شده است

و پیکره ی پروانه هایی خالدار که یاد آور خال های رنگارنگ پروانه ها در طبیعت است .


رؤیای گل بابونه:

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

ترکیبی از هشت رایحه. بارشی از تاپ ترین نوت های بویایی: شاه توت، گریپ فروت، گلابی و دسته گلی از گل های یاسمن. طرحی دلپذیر که روی بطری بارها تکرار شده چشم ها را وادار می نماید گرداگرد بطری را برای دیدن گل های روی آن نظاره گر باشند. گرم و شیرین رفیق داشتنی.

سبک همچون عطر بهار نارنج و عنبر به همراه روغن درخت بلوط، ویژه زنان جوان یا بانوان بین سال مساله پسند. با بطری شیشه ای که هنر و زیبا یی را در تنیده تا رایحه ای خوش را با ترکیب گل آفتـاب گردان و آبی آسمان به ملکه های زمینی ارائه نماید .

عطر عسل:

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

عطری از ترکیب هشت رایحه نشاط آور پر انرژی

بی نهایت دلکش فریبنده

با درخشش و حس روشنی گرمی به همراه تازگی

شیار هایی به رنگ مشکی یادآور موجودی ریز نقش که عسلی بی نظیر تولید می نماید به مفهوم زنبور

قلب نوت های بویایی آن، رایحه ی شکوفه های پرتقال، عطرگلابی سبز عسل


عطر گل خورشید گردان

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

اسپری طبیعی با رایحه ای ماهرانه و با سلیقه. شهدی بی نظیر و برازنده

بطری که پیکره ای از یک گل آفتـاب گردان سر به فلک کشیده است

با شالی از گل های خورشید گردان کلاهی به رنگ طلایی که تمام با حسی رومانتیک را القا می نماید

با مصرف کمترین اسپری از این رایحه گویی از بهشت گذر کرده اید.

عطر صورتی عسل

معرفی عطرهای رویایی سال 2016(1)

رایحه ای که در سال ۲۰۱۴ تولید شد

کاملا رفیق داشتنی به رنگ صورتی

در رده بندی های عطری جزء نوت های شیرین قرار می گیرد

با رایحه گل میوه نوت بویایی شاه توت، یاس و نارگیل عسل


عطر بنفشه:

معرفی عطرهای رویایی سال 2016

رنگین کمانی درخشان، همچون رویایی شیرین

القاء کننده ی مد روز اکسسواری با رایحه ای اعتیاد آور

از گل های سفید بنفشه

به همراه عطر گرم شکوفه های وانیل و مشک