ساعت مچی ارزان

خرید ساعت از آن گروه کارهایی است که همـواره سبک ویِژگزینشه خود را دارد. می توانید وارد اولین مغازه شوید نزدیک ترین ساعت را بخرید...همچنین می توانید کمی برای درآمدتان اهمیت قائل شوید قبل از رفتن به فروشگاه، درمورد ساعت ها اطلاعات کسب بکنید . شما کدامروش را انتخاب می بکنید ؟

انجام ندهید؛ به تمام آنچه می شنوید اعتماد نکنید

هیچ برندی در جهان کالاها خود را بیشتر از ۲ یا ۳ سال گارانتی نمی نماید . چنانچه فروشنده ای خلاف این را گفت زیاد به حرف هایش اعتماد نکنید. گارانتی ها حاوی موتور ساعت است خسارت واردی از قبیل تغییر رنگ ساعت، حساسیت، باتری شیشه برعهده خودتان خواهد بود.

انجام ندهید؛ به تخفیف های عجیب اعتماد نکنید

توصیه تخفیف بالا از طرف فروشنده نشانه خوب ی نیست. قیمت برندهای معتبر در تمام جای جهان همآهنگ است فروشگاه ها به صورت خودسرانه اقدام به حراج نمی کنند.

انجام دهید؛ خرید از فروشگاه های معتبر

جدای از موارد اقتصادی از آنجا که ساعت به طور مستقیم با پوست شما در ارتباط است، ارزش خیلی ی دارد که در خرید آن وسواس به خرج دهید. خیلی ی از برندهای زیاد دیده شده جهت نمایندگی دارند که می توان آدرس آنها را در اینترنت پیدا کرد. برخی وقتها در برخی فروشگاه ها ساعت های تقلبی را به اسم ساعت اصلی می فروشند. فروشگاه های رسمی اکثرا گواهینامـه معتبری دارند که صحت کارشان را تایید می نماید . این گواهینامـه ها را در نمایندگی های مارک امپریو می بینیم.

انجام بدهید؛ جستجوگر باشید

اگر قرار است یک ساعت با برند مشهور انتخاب بکنید ، خوبتر است سری به وب سایت اینترنتی آن بزنید و در مورد اش اطلاعات کافی کسب بکنید . با دیدن مدل ها می توانید شماره داستانی مـدل هایی که مورد پسندتان قرار گرفته را یادداشت بکنید و به یکی از نمایندگی ها یا ساعت فروشی های معتبر بروید.

انجام دهید؛ تست ی جهت صحت اصالت

تمام برندهای معتبر نام خود را حداقل ۲ بار روی ساعت حک می کنند. آنها این کار را اکثرا ٌ درون صفحه و روی قفل با دقت تمام انجام می دهند. این نکات ممکن است برای ساعت های تقلبی در نظر گرفته شود اما غیرشاید که تمام ظرافت یکجا و همزمان انجام شود.

انجام دهید؛ با چشم باز خرید بکنید

قبل از خرید اطلاعاتی راجع به جنس بند و ضدآب بودن ساعت به دست آورید. بد نیست از فروشنده روش تنظیمات ساعت را بپرسید. کارت گارانتی مهر و امضا شده و سوال کردن خدمات ارائه شده بعد از خرید، بایستی اولین سوالی باشد که از نمایندگی می پرسید.

انجام ندهید؛ ساعت های پیچیده نخرید

گاهی از نمونه ساعت ها شیشه های محدب شکل?بندی می باشند که چنانچه کارت گارانتی هم داشته باشید، تعمیرش کار آسان ای نیست. حتی ممکن است مرمت آنها نرخ ای بیشتر از خرید یک ساعت نو روی دستتان بگذارد.

انجام ندهید؛ ولخرجی نکنید

قبل از هر چیز خوب است سقف هزینه تان را جهت خرید ساعت مچی تعیین بکنید . قیمت ساعت در نمایندگی های بازار با فروشگاه های دیگر آن نمایندگی فرق چندانی ندارد. اگر دنبال خرید ساعت پیشرفته هستید، برترین گزینش برای تان ساعت های سه موتوره است. ساعت هایی که غیر از عقربه های مهم ، ۳ عقربه کوچک را در صفحه خود جا داده اند یکی از عقربه ها نشانگر کورنومتر، دیگری نشانگر ثانیه آخری هم نشانگر روز یا شب بودن ساعت موردنظر است.

انجام بدهید؛ ساعت های خوب را بشناسید

اگر برند ساعت برای تان با اهمیت نیست و فقط به طرح آن ارزش می دهید، بایستی کمی دقیق تر به ساعت ها توجه بکنید . وزن ساعت اولین موضوعی است که ارزش دارد بعد از آن جنس و نوع بند. ساعت های سنگین بعد از مدتی باعث آزارتان می شوند و بندهایی که از فلزهای نامرغوب تهیه و تولید شده اند با قیمت ارزان تر هم فروخته می شوند و بعد از مدتی باعث ایجاد حساسیت خواهند شد. ساعت های بند سیلیکونی طرفداران زیاد ی بین جوان ترها پیدا کرده اند. واقعا حاضرید برای آنها ۲۵۰ هزارتومان خرج بکنید ؟ حتی با اینکه می دانید یک سال پیش آنها را با نصف این قیمت می خریدیم؟

انجام ندهید؛ مناسب سنتان خرید بکنید

سری تاچ قیمت بسیاری ندارند. آنها تلفیقی از ساعت های بند سیلیکونی هستند که هم اکنون می توان با اشاره سرانگشت کنترلشان کرد. تولیدکننده برای نمایش ساعت از فونت فانتزی مصرف کرده که بیشتر مناسب گروه سنی نوجوانان است. رنگ فرم ساعت باید مناسب سن سال شما باشد.

انجام دهید؛ ساعت های دوحالته بخرید

ساعت های عقربه ای ظاهر شیک و کلاسیکی دارند اما اگر مدیر یک شرکـت بین المللی نیستید که نباید همـواره کت و شلوار و کراوات به تن داشته باشد، خرید ساعت های دوحالته را نقد بکنید .

انجام دهید؛ ارزش صفحه نمایش های چراغ دار

نسبتا تمام ساعت ها از نوارهای شب نما استفاده می کنند تا در محیط های تاریک همچنان قابل مصرف باشند. با این وجود ساعت هایی که به صورت پیش فرض چراغ کوچک دارند مناسب تر به نظر می رسند. حتی می توان گاهی از آنها را طوری تنظیم کرد که زمان بالا آوردن دست ها چراغشان به روشن شود.

انجام دهید؛ رنگ ساعت را با تان همموزیک بکنید

وقتی کفش مشکی به پا دارید کمربند مشکی بسته اید، ساعتی با بند مشکی مناسب تر است. ساعت های بند قهوه ای را به همین ترتیب مصرف بکنید ولی خرید ساعت با بند استیل اولویت دارد چون می توانید آن را آسان تر ست بکنید . فقط نکته خرید این گروه از ساعت ها توجه به وزن آنهاست.